Антон Яценко закликав Уряд виділити 150 млн грн на лікування дітей з незворотними вадами слуху

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Антон Яценко закликав Уряд виділити 150 млн грн на лікування дітей з незворотними вадами слуху

  • Неділя, 11 лютого 2018, 16:49

osobennosti psikhicheskogo razvitiya detey s narusheniyami slukhaВ Україні постійно зростає кількість дітей з незворотними вадами слуху. Усі вони потребують кохлеарної імплантації (імплантаційного слухопротезування).

9 лютого під час пленарного засідання Верховної Ради народний депутат України Антон Яценко закликав Уряд виділити 150 млн грн для повного забезпечення системами імплантаційного слухопротезування усіх дітей, які знаходяться у черзі на кохлеарну імплантацію.

Під час години запитань до Уряду Антон Яценко вкотре звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням додатково забезпечити коштами Академію медичних наук України. Завдяки цьому діти з незворотними вадами слуху зможуть уникнути черги на операцію. Про це повідомила прес-служба Антона Яценка у соцмережі Facebook.

«За даними ДУ "Інституту отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка НАМН України" станом на 05.02.2018 року в черзі на проведення кохлеарної імплантації перебувають 367 дітей та 43 дитини — на заміну зовнішніх мовних процесорів», — зазначили у прес-службі Антона Яценка.

Володимир Гройсман пообіцяв знайти фінансування для вирішення цієї проблеми. Невдовзі звернення Антона Яценка буде опрацьовано і надано відповідь. Крім того, Прем’єр-міністр відзначив роботу парламентаря у вирішенні проблеми лікування дітей.

«Хочу віддати належне Вам особисто за те, що Ви абсолютно послідовно відстоюєте позицію здоров’я дітей. Я дякую Вам. Вважаю, що ця позиція заслуговує поваги», — зазначив Володимир Гройсман.

Нагадаємо, що впродовж 2016-2017 рр. завдяки постійним зверненням Антона Яценка та внесеним ним пропозиціям при формуванні Державного бюджету України Уряд збільшив видатки на закупівлю систем імплантаційного слухопротезування для забезпечення лікування дітей з незворотними вадами слуху. Завдяки цьому було прооперовано 139 дітей. Усі вони тепер можуть чути.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати