Автобусні перевезення в Уманському районі збираються покращити

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Автобусні перевезення в Уманському районі збираються покращити

  • П'ятниця, 09 лютого 2018, 09:13

124865На Уманщині запрацювала гаряча лінія, за якою жителі району можуть висловити власну думку про автобусне сполучення. Зауваження пасажирів допоможуть  покращити транспортні перевезення на приміських автобусних маршрутах.

7 лютого за ініціативи голови Уманської районної ради Оксани Супрунець відбулося засідання круглого столу з питань транспортного обслуговування Уманського району. У засіданні брали участь начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, сільські голови, депутати районної ради та керівники підприємств-перевізників. Про це йдеться на сайті Уманської районної ради.

За словами начальника відділу економічного розвитку та торгівлі Тетяни Солом’яної, всі 53 населені пункти району забезпечені транспортним сполученням. Проте існує гостра потреба у здійсненні щоденних оборотних рейсів за маршрутами: «Умань — Бабанка», «Умань — Старі Бабани», «Умань — Кочубіївка», «Умань — Коржова Слобода», «Умань — Косенівка», «Умань — Антонівка», «Умань — Ятранівка», «Умань — Заячківка», «Умань — Оксанино» та «Умань — Черповоди».

«На сьогодні в роботі приміських автобусних маршрутів є ряд нарікань щодо якості обслуговування, а саме — невідповідності пасажиромісткості транспортних засобів потребам жителів населених пунктів. Особливо гостро ця проблема спостерігається у ринкові дні — вівторок, п’ятницю та неділю», — зазначається у повідомленні Уманської районної ради.

На засіданні було прийнято рішення про створення гарячої лінії, за якою кожен пасажир зможе висловити власну думку про автотранспортні перевезення. Найближчим часом у всіх автобусах, що здійснюють перевезення у межах Уманщини, з’явиться оголошення із наступним текстом:

«З метою забезпечення належної організації пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району, та в разі виникнення проблемних питань з якісного та безпечного транспортного обслуговування населення, просимо звертатись за телефоном гарячої лінії (04744) 3-80-25 до відділу економічного розвитку і торгівлі Уманської райдержадміністрації в робочі дні тижня з 8:00 до 17:00».

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати