Прокуратура повернула Уманський та Христинівський елеватори у державну власність

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Прокуратура повернула Уманський та Христинівський елеватори у державну власність

  • Субота, 03 лютого 2018, 17:08

Автоматизация-элеваторов-УманьЗа сприяння прокуратури Черкаської області право власності на майнові комплекси Христинівського та Уманського елеваторів було зареєстровано за державою Україна.

Нещодавно за втручання прокуратури Черкаської області було внесено записи до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про скасування державної реєстрації права приватної власності на Уманський та Христинівський елеватори.

Право власності на вищевказане нерухоме майно зареєстровано за державою Україна в особі Кабінету Міністрів України. Про це йдеться на сайті прокуратури Черкаської області.

Нагадаємо, що впродовж 2017 року господарський суд Черкаської області задовольнив два позови прокуратури Черкаської області до виконавчих комітетів Христинівської й Уманської міських рад та ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України». 

Позови стосувалися визнання за державою права власності на нерухоме майно Христинівського та Уманського елеваторів загальною вартістю більш як 70 млн грн. Як зясувалося, право приватної власності на вищезазначену нерухомість було оформлено безпідставно.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати