сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Жителі Черкас масово скаржаться на неякісний газ

  • Вівторок, 02 січня 2018, 18:03

31Впродовж кількох останніх місяців жителі Черкас відзначають, що їх лічильники показують збільшення споживання газу. Містяни стверджують — вони користуються блакитним паливом у тих самих обсягах, що і раніше.

Жителі Черкас переконані, що газ чимось розбавляють. Газові котли постійно гаснуть, а вогонь з конфорки не блакитного кольору, як має бути, а червоно-помаранчевого. Проте газовики переконують — якість блакитного палива у нормі. Про це повідомив сайт vikka.ua.

За даними ПАТ «Укртрансгаз», що здійснює транспортування газу газопроводами, середнє значення теплоти згорання (якості) газу в Черкаській області у листопаді 2017 року становило 8101-8200 ккал/куб. м, що нібито відповідає нормі.

За словами голови правління ПАТ «Черкасигаз» Сергія Буяна, газ відповідає державним нормативам. Він також зауважив, що якісне використання природного газу залежить і від правильності експлуатації побутового газового обладнання: відчинена кватирка, чистий вентиляційний канал, правильно вибраний розмір кухонного посуду, висока решітка на плиті тощо.

Сергій Буян додав, що ефективність використання газу також залежить від якісного та своєчасного обслуговування газовикористовуючих приладів, зокрема правильного монтажу, налаштування, перевірки герметичності та періодичного очищення від забруднення.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати