сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Людей похилого віку на Черкащині навчать користуватися Інтернетом

  • Неділя, 31 грудня 2017, 14:48

1514206803 gromadyУ Черкаській області втілюватимуть проект «Єднання поколінь на користь громад». Черкаси долучилися до шести інших міст України  Вінниці, Чернігова, Миргорода, Мелітополя, Сум та Львова  у реалізації проекту, що покликаний допомогти людям похилого віку брати участь у суспільному житті міст, в яких вони проживають.

На думку організаторів проекту, всі жителі України, без винятку і попри вік, повинні мати можливість користуватись інструментами участі та комунікації з місцевою владою. Про це повідомляє сайт «Нова Доба».

«У планах  провести спеціальні навчальні курси, що допоможуть людям похилого віку Черкащини та інших міст, що долучилися, освоїти сучасні технології, які нині широко використовують у функціонуванні державних органів: електронне голосування, запис до лікаря чи на прийом у державну структуру, пошук актуальної інформації тощо», — йдеться у повідомленні ресурсу.

Ініціативу втілює Центр «Поділля-Соціум» за підтримки «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Водночас на Черкащині проект реалізовуватиме БО «Від серця до серця».

Нині фахівці організації проводять спеціальний аналіз-вивчення аудиторії, а також здійснюють пошук активних громадян, які згодом могли б допомогти із втіленням проекту.

За словами фахівця БО «Від серця до серця» Марини Стадник, на Черкащині населення віком 50 і більше років складає 38% від усього населення області.

«Тобто більшість цих 38 відсотків залишаються поза межами суспільних процесів. Це і голосування, наприклад, за Громадський бюджет, і користування Інтернет-ресурсами в цілому. Хоча нині саме в мережі відбувається більшість суспільних процесів в громадах», — зазначила Марина Стадник.

Ініціатива «Єднання поколінь на користь громад» стартувала у грудні 2017 року. Триватиме вона впродовж восьми місяців. Перші навчальні тренінги для людей похилого віку пройдуть у Черкасах, Вінниці, Чернігові, Миргороді, Мелітополі, Сумах та Львові вже в лютому 2018 року.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати