сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

04744

На Черкащині працевлаштували майже 900 переселенців

  • Понеділок, 04 грудня 2017, 16:07

pereselentsi1Через службу зайнятості Черкаської області з початку проведення антитерористичної операції було працевлаштовано близько 900 переселенців з АР Крим, а також Донецької та Луганської областей.

З початку проведення АТО до служби зайнятості на Черкащині звернулися за допомогою у працевлаштуванні 2513 мешканців АР Крим, Донецької та Луганської областей. Про це йдеться на сайті Черкаського регіонального центру зайнятості.

«Найбільше звернень внутрішньо переміщених осіб – до Черкаського, Чигиринського районних, Смілянського, Канівського міськрайонних та Уманського, Черкаського міських центрів зайнятості», ─ інформують у структурі.

За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 883 особи, зокрема 806 осіб, які мали відповідну довідку. За направленням служби професійне навчання проходили 192 внутрішньо переміщені особи, до громадських робіт долучились 348 переселенців.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати