сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

04744

На Черкащині у грудні очікуються значні морози

  • П'ятниця, 01 грудня 2017, 16:07

zima1Зазвичай погода грудня формується під впливом Сибірського антициклону та атлантичних циклонів. Атмосферні фронти спричиняють цілу низку небезпечних погодних явищ ─ снігопади, хуртовини, ожеледь та налипання мокрого снігу.

За прогнозом синоптиків, у цілому грудень очікується в межах середніх показників температури та опадів, характерних для останніх 30 років. Середньомісячна температура повітря прогнозується на рівні -1,2° (за норми -2,4°), кількість опадів ─ на рівні 38 мм (за норми 48 мм). Про це йдеться на сторінці Черкаського обласного гідрометцентру в соцмережі Facebook.

Проте наприкінці першої декади та наприкінці місяця варто очікувати на значні морози (до -10º…-15º). В середині місяця прогнозуються відлиги до +5º…+7º. Найбільше опадів випаде в середині місяця у вигляді мокрого снігу та дощу, впродовж решти часу ─ переважно невеликий сніг.

Сніговий покрив висотою 1-3 см очікується у першій та третій декадах грудня. Опади у різних фазах у періоди відлиг спричинятимуть утворення ожеледі та ожеледиці на дорогах.

Грудень ─ місяць, що починає зиму та завершує рік. У давнину його називали «хмурень», бо в ньому протяжність світлового часу доби найменша у всьому році. Сонце світить лише одну годину на добу. Це місяць найкоротших днів та найдовших ночей. Але з 22 грудня розпочинається поступове збільшення тривалості світлового дня.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати