На службі у ворога: підприємство на Черкащині продавало обладнання російським військовим

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На службі у ворога: підприємство на Черкащині продавало обладнання російським військовим

  • П'ятниця, 01 грудня 2017, 12:23

vorog3Служба безпеки України блокувала постачання до Російської Федерації товарів подвійного та військового призначення з підприємства на Черкащині.

На Черкащині співробітники Служби безпеки України блокували постачання до Російської Федерації товарів подвійного та військового призначення українського виробництва. Про це повідомила прес-служба СБУ на сторінці відомства у соцмережі Facebook.

vorog1

«Правоохоронці встановили, що в умовах запроваджених Україною санкцій керівництво одного з підприємств Черкащини організувало механізм нелегальних поставок високотехнологічного військового обладнання до країни-агресора», ─ йдеться у повідомленні.

vorog2

Підприємство, яке виготовляє навігаційні прилади з програмним забезпеченням для потреб української армії, постачало аналогічну продукцію до Росії. Зловмисники переправляли обладнання через так званий «сірий канал» ─ транзитом через країни Європи та Азії, аби приховати реального отримувача товару.

vorog4

Під час обшуків на підприємстві правоохоронці вилучили документацію, яка підтверджує незаконне відправлення продукції до РФ, та зразки обладнання подвійного призначення, яке направлено на експертизу.

vorog5

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 333 Кримінального кодексу України. Тривають слідчо-оперативні дії.

vorog6

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати