сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

04744

В Україні стартувала передноворічна ялинкова кампанія

  • Середа, 29 листопада 2017, 12:40

yalinka1Державні лісогосподарські підприємства розпочали реалізацію новорічних ялинок. Дерева заготовляють на спеціальних плантаціях та під час проведення рубок формування та оздоровлення лісів.

За словами заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондара, такі методи запроваджені з метою зменшення шкоди для навколишнього середовища. Про це йдеться на сторінці Державного агентства лісових ресурсів України у соцмережі Facebook.

«Кожен громадянин може особисто ознайомитися з обсягами, місцями реалізації, цінами на новорічні ялинки на сайтах обласних управлінь лісомисливського господарства та лісгоспів», ─ сказав Володимир Бондар.

Українці можуть купувати ялинки безпосередньо у державних лісгоспах. Вартість дерев у цьому випадку буде нижчою, ніж на ялинкових базарах.

«Окрім того, лісгоспи організовуватимуть роздрібну торгівлю ялинками на торгових точках, майданчиках, ярмарках і ринках обласних, районних центрів та інших населених пунктів», ─ додав заступник Голови Держлісагентства.

Детальніше про новорічні ялинки, перевірку їх легальності та відповідальність за незаконне вирубування можна прочитати за посиланням.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати