сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Жителі Черкащини судяться з «АТБ» через відмову касира говорити українською

  • Вівторок, 28 листопада 2017, 17:40

atb1Жителі міста Ватутіне на Черкащині Петро Гогунець та Євген Підцерковний подали у суд на магазин із російськомовною продавщицею. Про це повідомляє сайт gazeta.ua.

За словами Петра Гогунця, продавщиця магазину «АТБ» у Ватутіно Олена Нікуліна відмовляється обслуговувати клієнтів українською мовою.

«Раз підійшов до її каси, а вона обслуговує мене російською. Каже, не хочу чути ворожої мови. Попросив перейти на державну. Відмовилася. Сказала, що не розуміє української. Коли назвала суму до сплати, я відповів, що не розумію російської. В ситуацію втрутився охоронець. Переклав усе українською. Але дівчина не зробила висновків. Продовжує обслуговувати російською», ─ сказав Петро Гогунець.

Чоловік зауважив, що умисно просить всіх родичів і знайомих іти на касу до російськомовної продавщиці. Він підкреслив, що коли касир чує українську мову, то швидко встає та йде.

«А замість неї сідає інша працівниця, яка говорить нашою мовою. Нечувано, що жінка принципово не бажає вивчити навіть кілька фраз українською», ─ додав Петро Гогунець.

Чоловік вже звертався до керівництва супермаркету в Дніпрі та навіть писав у Черкаський комітет захисту прав споживачів. Проте його не вдовольнили результати, тому справа й дійшла до суду.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати