сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

04744

Головний лікар психлікарні у Смілі розповів, як за рік заробив 113 мільйонів гривень

  • Вівторок, 28 листопада 2017, 12:51

smila1Нещодавно у ЗМІ з’явилася інформація про те, що головний лікар Черкаської обласної психіатричної лікарні (м. Сміла) за минулий рік задекларував понад 113 млн грн зарплатні.

Головний лікар Черкаської обласної психлікарні, що розташована у Смілі, Анатолій Кухар за лічені дні здобув популярність у мережі завдяки своїй щорічній електронній звітності.

Згідно з поданою держслужбовцем інформацією, його заробітна плата за минулий рік становила понад 113 млн грн. Це понад 9 млн грн за місяць.

У сюжеті телекомпанії «ВІККА» Анатолій Кухар стверджує, що зробив помилку під час заповнення документів. За словами головного лікаря, насправді його зарплата за минулий рік становить 113 тис. грн.

«Мовляв, мільйонером його зробила пунктуаційна помилка. Буцімто, коли посадовець заповнював дані декларації, випадково не поставив кому. Цим і збільшив свій заробіток в тисячу разів», ─ йдеться у сюжеті.

Варто зазначити, що Анатолій Кухар також задекларував 25 тис. грн готівки. На банківських рахунках головний лікар має майже 300 тис. грн, 18 тис. дол. та понад 600 євро.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати