сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Поліція попередила жителів Черкащини про новий вид шахрайства

  • Неділя, 12 листопада 2017, 18:00

obmanПоліція Черкаської області розповіла про вид шахрайства, який набув поширення у регіоні. Це листи, зміст яких можна звести до однієї фрази ─ «Вітаємо, ви виграли!».

Зазвичай повідомляється, що ви виграли дорогий приз: автомобіль, побутову техніку тощо. У листі зазначається, що обов’язковою умовою отримання виграшу є внесення певного відсотка від вартості товару на вказаний рахунок. Про це повідомляє сектор комунікації поліції Черкаської області.

«Наприклад, на електронну пошту приходить повідомлення про виграш в рамках рекламної акції ─ вартісний товар високої якості за дивовижно низькою ціною. Лист, швидше за все виглядає як офіційне повідомлення від потужної компанії та підписаний її керівником, тому все виглядає досить правдоподібно», ─ йдеться у повідомленні.

Поліція зазначає, що після виплати відсотку від вартості товару людина залишається і без грошей, і без призу.

Зловмисники надсилають як електронні листи, так і паперові. Останні націлені на легковірних пенсіонерів.

Правоохоронці наголошують, що якщо ви не реєструвалися на сайті компанії, яка надіслала вам лист, і не брали участь в її рекламній акції, не треба звертати уваги на такі повідомлення.

«В разі якщо вас все ж ошукали, терміново звертайтеся до найближчого віддання поліції чи за телефоном 102», ─ повідомляє сектор комунікації поліції Черкаської області.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати