сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

doctor

Поліція попередила жителів Черкащини про новий вид шахрайства

  • Неділя, 12 листопада 2017, 18:00

obmanПоліція Черкаської області розповіла про вид шахрайства, який набув поширення у регіоні. Це листи, зміст яких можна звести до однієї фрази ─ «Вітаємо, ви виграли!».

Зазвичай повідомляється, що ви виграли дорогий приз: автомобіль, побутову техніку тощо. У листі зазначається, що обов’язковою умовою отримання виграшу є внесення певного відсотка від вартості товару на вказаний рахунок. Про це повідомляє сектор комунікації поліції Черкаської області.

«Наприклад, на електронну пошту приходить повідомлення про виграш в рамках рекламної акції ─ вартісний товар високої якості за дивовижно низькою ціною. Лист, швидше за все виглядає як офіційне повідомлення від потужної компанії та підписаний її керівником, тому все виглядає досить правдоподібно», ─ йдеться у повідомленні.

Поліція зазначає, що після виплати відсотку від вартості товару людина залишається і без грошей, і без призу.

Зловмисники надсилають як електронні листи, так і паперові. Останні націлені на легковірних пенсіонерів.

Правоохоронці наголошують, що якщо ви не реєструвалися на сайті компанії, яка надіслала вам лист, і не брали участь в її рекламній акції, не треба звертати уваги на такі повідомлення.

«В разі якщо вас все ж ошукали, терміново звертайтеся до найближчого віддання поліції чи за телефоном 102», ─ повідомляє сектор комунікації поліції Черкаської області.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати