сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

doctor

Украли мільйон: у Черкасах зухвало пограбували сейф підприємства

  • Середа, 08 листопада 2017, 11:26

milionУ Черкасах на підприємстві «Хімлаборреактив», що по вулиці Героїв Холодного Яру, 68/22 на минулих вихідних сталася крадіжка.

З металевого сейфа підприємства викрали 1 млн 50 грн. Про це сайту vikka.ua анонімно повідомили працівники підприємства.

Речник ГУ НП в Черкаській області Дмитро Грищенко підтвердив цю інформацію. За його словами, працівники підприємства «Хімлаборреактив» сповістили про крадіжку 6 листопада.

«На місці події було проведено експертизу. Вона встановила, що сейф був зламаний. Особа викрадача поки що слідству не відома. Нині відкрите кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 КК України (крадіжка)», ─ сказав Дмитро Грищенко.

Працівники підприємства запевняють, що у сейфі була частина їх зарплати. На їх думку, факт крадіжки малоймовірний, адже підприємство скрізь оснащене відеокамерами.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати