сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

doctor

У селах на Черкащині пообіцяли відремонтувати мости

  • Понеділок, 06 листопада 2017, 15:59

mistГолова Укртрасбезпеки Михайло Ноняк пообіцяв під час прес-конференції у Черкаській обласній державній адміністрації відремонтувати транспортну інфраструктуру регіону.

Михайло Ноняк дав цю обіцянку у відповідь на запитання видання «Дзвін» щодо жалюгідного стану мостів в деяких черкаських селах, через які йдуть важливі завантажені транспортом дороги.

«Міністерство взяло курс на оновлення мостів. Із держбюджету, із місцевих бюджетів. Наші дороги і мости будувалися в 70-80-ті роки. І передбачене навантаження на ті мости, ви ж знаєте, було 24 тони. Зараз же по наших дорогах і мостах їздять набагато потужніші транспортні засоби, набагато став більший трафік», ─ зазначив Михайло Ноняк.

Голова Укртрасбезпеки наголосив, що дороги та мости в Україні «вже не відповідають жодним стандартам». 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати