сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Протест у Смілі: люди готові палити шини перед адміністрацією ─ ФОТО

  • Понеділок, 06 листопада 2017, 14:02

smila6 листопада о 8 годині ранку в Смілі під будівлею адміністрації розпочалася безстрокова протестна акція з вимогою повернути на посаду директора КП «Комунальник» Сергія Ананка.

О 7 годині ранку 6 листопада влада міста представила новопризначеного директора КП «Комунальник» Олега Черненка. А вже о 8 ранку під будівлею адміністрації зібралися протестуючі проти цього рішення люди ─ працівники КП «Комунальник» та громадські активісти. На їх думку, звільнення Сергія Ананка є політичною розправою керівника міста. Про це повідомляє Сміла.ua.

smilaww

«Перед адміністрацією встановили три опудала, які символізують очільника ради та його заступників, та три сміттєві баки з портретами секретаря та його команди. Також розсипали сіль та підігнали комунальну техніку. Протестувальники вимагали зустрічі з в. о. міського голови Сміли Віктором Федоренко, який нині, за офіційною версією, перебуває в області», ─ повідомляє ресурс.

smilaw

Від представників влади до мітингувальників вийшов заступник міського голови з питань ЖКГ Олександр Риджанич. Учасники акції задали йому низку запитань, проте відповіді чиновника їх не влаштували. Люди вирішили не пускати Риджанича на його робоче місце.

smilat

На даний момент до Будинку рад уже під’їхала комунальна техніка, мітингувальники везуть шини.

smilau

«Комунальники налаштовані рішуче: якщо влада не поверне на посаду Сергія Ананка — будуть палити шини та змінювати владу. Люди обурені, що в.о. міського голови справи в області важливіші, ніж міські проблеми, що він не хоче зустрітися з людьми», ─ повідомляє Сміла.ua.

smilae

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати