сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

doctor

У Черкасах пройшли щорічні змагання з танцювального спорту

  • Неділя, 05 листопада 2017, 18:39

tantsi5 листопада в КП «Спортивний комплекс «Будівельник» пройшли щорічні традиційні змагання з танцювального спорту ─ Всеукраїнський фестиваль із сучасної хореографії, Чемпіонат Черкаської області із сучасних танців, Відкритий молодіжний танцювальний фестиваль «Танцюючий листопад».

Цього року у фестивалі брали участь близько півтори тисячі танцюристів віком від 4 до 20 років з Черкас, Черкаської області та міста Київ. Вони приїхали, щоб продемонструвати свою майстерність у виконанні сучасних танцювальних стилів та напрямків. Про це повідомляє на своєму сайті Черкаська міська рада.

Організатором мистецького заходу виступив Народний художній танцювальний колектив «Вікторія» (керівник Сухенко Вікторія) позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради при підтримці Черкаського обласного центру «Спорт для всіх».

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати