Контроль за вантажівками на дорогах Черкащини посилять

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Контроль за вантажівками на дорогах Черкащини посилять

  • Субота, 04 листопада 2017, 15:33

kontrolЧеркаській області до кінця року передадуть три габаритно-вагові пересувні лабораторії контролю руху вантажівок.

Вагові лабораторії закупили у рамках підтримки транспортної галузі України за єврокошти. Про це йдеться у повідомленні Черкаської обласної державної адміністрації.

Як зазначив голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк під час робочого візиту до Черкас, на придбання 78 мобільних пунктів контролю було спрямовано 109 млн грн.

«Останніми роками наша держава виділяє значні ресурси для ремонту доріг. Нам же треба подбати про їх збереження. Тож потрібен ефективний і дієвий габаритно-ваговий контроль», ─ сказав Михайло Ноняк.

Щоб розмістити пересувні комплекси необхідні подбати про обладнання спеціальних майданчиків. Нині в області діє один пункт вагового контролю поблизу Умані. Аби розмістити ще три мобільні лабораторії контролю руху вантажівок, необхідно подбати про облаштування на території області ще 17 додаткових майданчиків.

«Для збереження доріг в Україні ми розробили законопроект, за яким будуть змінені штрафні санкції, розширено коло відповідальних людей, які порушують чинне законодавство. Щоб був відповідальний не лише перевізник, а й вантажовідправник, вантажоотримувачі. Тоді бізнес буде розуміти, що повинен возити за нормами», ─ додав Михайло Ноняк.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати