Святкування Покрови у Смілі переросло у масову бійку волонтерів та «АТОвців»

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Святкування Покрови у Смілі переросло у масову бійку волонтерів та «АТОвців»

  • Понеділок, 16 жовтня 2017, 14:41

ui-59bf33531dacd0.47717153

Гучно відсвяткували Покрову в Смілі: у місті сталося щонайменше три бійки. Наймасовіша відбулася за участі місцевих волонтерів та «АТОвців» у барі «Салют». Про це «Сміла.UA» повідомили очевидці цієї події.

У барі «Салют» відпочивала група немісцевих людей, які називали себе «АТОвцями». Вони спровокували смілянських волонтерів, поставивши під сумнів їх заслуги.

Спочатку все обмежувалось розмовою на підвищених тонах. Потім зав’язалася бійка. Чоловіки так розійшлися, що побили у барі вагонку і великий плазмовий телевізор.

Розборонити масову бійку в заклад приїхали працівники служби охорони та кілька автомобілів з поліцією.

У цей час на допомогу місцевим волонтерам прибуло близько тридцяти їх колег. Вони поводилися агресивно і збиралися долучитись до бійки із приїжджими. Тож правоохоронцям довелося заблокувати «АТОвців» у кімнаті на другому поверсі.

Усі спроби зробити коридор, аби вивести їх із закладу виявилися марними. Це вдалося зробити лише через чорний хід опівночі, коли пристрасті трохи вщухли. Зараз поліція з’ясовує, чи не є «АТОвці» провокаторами.

Одразу після завершення інциденту в «Салюті» надійшла інформація про бійки у двох інших закладах відпочинку — «Затишок» та «АНІ». У останньому побилися дівчата.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати