сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

04744

Фермерське господарство Жашківщини заборгувало місцевому бюджету 45 тисяч гривень

  • Неділя, 15 жовтня 2017, 09:00

fermerУманська місцева прокуратура під час вивчення підстав для представництва інтересів держави виявила факт несплати одним із фермерських господарств Жашківського району пайової участі у розвитку інфраструктур.

 

 

 

Про це сайту міста Умань 04744.info розповіли в Уманській місцевій прокуратурі.

 

Згідно з договором господарство мало у визначений строк перерахувати кошти на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Жашкова у сумі майже 45 тис. грн., однак ФГ своє зобов’язання не виконало.

 

Виконавчий комітет Жашківської міської ради заходів щодо стягнення заборгованості в судовому порядку з відповідача не вживав. Тому 10 жовтня Уманською місцевою прокуратурою до Господарського суду Черкаської області пред’явлено позов про стягнення вищезазначеної заборгованості по договору про пайову участь.

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати