сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

04744

Стартував осінній призов: із Черкащини до армії мають піти понад 400 осіб

  • Понеділок, 09 жовтня 2017, 13:30

coliterХоча в Україні вже почала потихеньку формуватися контрактна армія, призову на строкову службу ще ніхто не відміняв. Кабмін уже визначив чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу восени, - пише ВиЧЕрпно.

 

 

Відповідно до розпорядження, у жовтні — листопаді 2017 року до Збройних Сил України та інших військових формувань для проходження строкової військової служби буде відправлено 10 460 осіб.

 

Призиватимуть молодиків, яким виповнилося 20 років, та які не досягли 27 років. Вони повинні бути придатними до військової служби за станом здоров’я і такими, що не мають права на звільнення або відстрочку. Призовників не будуть залучати до служби в районі проведення АТО, — вкотре наголосили у Генштабі. Служити у війську їм доведеться півтора роки.

 

Як зазначив у коментарі нашому виданню обласний військовий комісар Євген Курбет, із Черкащини по плану мають призвати понад 400 чоловіків. Вони нестимуть службу у Збройних Силах України, Нацгвардії та Державній спеціальній службі транспорту.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати