сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

04744

Різдво із сильними морозами, – синоптики повідомили, якою на Черкащині буде зима

  • П'ятниця, 06 жовтня 2017, 11:00

zimaСиноптики повідомили, якої зими слід очікувати черкащанам. Так, за прогнозами на Різдво та Водохреща, а також у першій половині лютого морози посилюватимуться до 22-24º.

 

 

Про це повідомляє Про Все з посиланням на обласний гідрометцентр.

 

Зниження температури розпочнеться в двадцятих числах листопада, хоча перші спроби такого переходу можливі вже наприкінці жовтня.

 

- Зима відрізнятиметься меншою кількістю відлиг та переважанням морозів від 3 до 8º. На різдвяні та хрещенські свята та в першій половині лютого морози можуть посилюватися до 22-24º. Також майбутня зима очікується помірно сніжною, завдяки 2-3 виходам циклонів з півдня. Тому вже сьогодні потрібно готувати снігоочисну техніку, відповідні соляні суміші та запаси паливно-мастильних матеріалів, бо роботи зимою вистачить усім, - наголошують в обласному гідрометцентрі.

 

Синоптики також уточнюють, що передумов для рекордно холодної зими на сьогодні немає.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати