сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

Заморозки протримаються на Уманщині до середи, а потім задощить

  • Субота, 30 вересня 2017, 10:02

pogodaМалорухомий північний антициклон продовжує формувати на Уманщині ясну суху погоду з холодними ночами та помірно теплими днями. У вихідні дні очікується слабкий вітер північно-східного та північного напрямку.

 

 

У нічні години стовпчики термометрів опускатимуться до 0º, місцями по району до 0-2º морозу. Вдень при яскравому сонці повітря прогріватиметься до +14+16º, - інформує Уманська метеостанція.

 

На наступному тижні, внаслідок наближення циклону з північної Атлантики, погода зміниться на більш вітряну, хмарну та вологу. Заморозки припиняться.

 

У цілому жовтень на Уманщині очікується помірно теплим та з достатньою кількістю опадів.

 

При цьому для жовтня також будуть характерні значні коливання температури: від заморозків до 2-4º вже на початку місяця до +20+24º у період повернення тепла в середині місяця.

 

Найбільш інтенсивні опади можливі в середині жовтня, перші десять днів місяця очікуються майже сухими.

 

У цьому році, внаслідок ранніх похолодань, зумовлених вторгненням арктичного повітря, особливо холодних ночей, виникає необхідність більш раннього початку опалювального періоду (вже з 5 жовтня) об’єктів соціального призначення (заклади охорони здоров’я, навчальні заклади, дошкільні заклади).

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати