Заморозки протримаються на Уманщині до середи, а потім задощить

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Заморозки протримаються на Уманщині до середи, а потім задощить

  • Субота, 30 вересня 2017, 10:02

pogodaМалорухомий північний антициклон продовжує формувати на Уманщині ясну суху погоду з холодними ночами та помірно теплими днями. У вихідні дні очікується слабкий вітер північно-східного та північного напрямку.

 

 

У нічні години стовпчики термометрів опускатимуться до 0º, місцями по району до 0-2º морозу. Вдень при яскравому сонці повітря прогріватиметься до +14+16º, - інформує Уманська метеостанція.

 

На наступному тижні, внаслідок наближення циклону з північної Атлантики, погода зміниться на більш вітряну, хмарну та вологу. Заморозки припиняться.

 

У цілому жовтень на Уманщині очікується помірно теплим та з достатньою кількістю опадів.

 

При цьому для жовтня також будуть характерні значні коливання температури: від заморозків до 2-4º вже на початку місяця до +20+24º у період повернення тепла в середині місяця.

 

Найбільш інтенсивні опади можливі в середині жовтня, перші десять днів місяця очікуються майже сухими.

 

У цьому році, внаслідок ранніх похолодань, зумовлених вторгненням арктичного повітря, особливо холодних ночей, виникає необхідність більш раннього початку опалювального періоду (вже з 5 жовтня) об’єктів соціального призначення (заклади охорони здоров’я, навчальні заклади, дошкільні заклади).

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати