сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

“Бабине літо” скінчилося: на Уманщину насуваються дощі

  • Вівторок, 19 вересня 2017, 12:00

bilkaУ суботу на Уманщині внаслідок впливу тилової частини циклону з півночі спостерігалось похолодання, температурний фон знизився до 17° за кліматичної норми на цей час 13,5°.

 

 

Однак уже в неділю наш край був під впливом теплого сектору циклону із заходу, середня добова температура повітря підвищилась до 23°. А вдень спостерігалась спека, максимальна температура повітря досягала по області +31°.

 

На поточному тижні синоптична ситуація зміниться. Холодне повітря, яке надійшло до Середземного моря, спровокувало зародження південного циклону, вплив якого уманчани відчують уже у середу.

 

У його передній частині очікуються невеликі дощі з температурою повітря вночі 13..18º, вдень 26..31º. А в п’ятницю після проходження холодного атмосферного фронту дощів побільшає та похолодає: вночі 10..15º, вдень 18..23º.

 

За інформацією Уманської метеостанції

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати