сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Право на пенсію за вислугу років скасовується, – департамент соцполітики Черкаської міськради

  • Середа, 13 вересня 2017, 12:30

babkiПраво на пенсію за вислугу років скасовується (за певним винятком). Про це пише ІнфоМІСТ з посиланням на департамент соціальної політики Черкаської міської ради.

 

 

Так, Верховна Рада України схвалила в першому читанні урядовий проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" від 22.06.2017 № 6614, який передбачає, зокрема, ліквідацію пенсій за вислугу років, крім деяких категорій артистів.

 

Особам, які на дату набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" набули вислугу років та стаж, необхідний для призначення пенсій за вислугу років, передбачені статтями 52, 54 та 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення», пенсії за вислугу років будуть призначатися за їх зверненням при дотриманні всіх умов, передбачених Законом України «Про пенсійне забезпечення».

 

Таким чином, якщо у особи вже є необхідні вислуга років та стаж для призначення пенсії за вислугу років відповідно Закону України "Про пенсійне забезпечення"(тобто станом на 31.12.2015 особа має 25 років 6 місяців вислуги років), вона може будь-коли звернутися за призначенням пенсії за умови звільнення з посади, яка дає право на даний вид пенсії.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати