сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

potten

Цього тижня на Уманщині пануватиме бабине літо

  • Понеділок, 11 вересня 2017, 17:30

litoЗ приходом осені погода стає мінливою. Так, минулі вихідні видались на Уманщині теплими і сухими. Середній температурний фон 9 вересня становив 18°, а 10 вересня підвищився до 21º (кліматична норма на цей час 15°), що відповідає середині літа.

 

 

Максимальні температури повітря у неділю досягали +28º, - інформує Метеостанція Умань.

 

Причиною такої погоди був інтенсивний сонячний прогрів в умовах антициклону, який поєднувався із сухими теплими вітрами з південного сходу.

 

За прогнозом, завтра на Уманщині утримається сонячна та суха погода з температурним фоном на 6-8° вищим кліматичної норми. Температура повітря у денні години підніматиметься до спекотних значень +30º. 13 вересня, після проходження циклону із Кишинева на Мінськ температурний фон тимчасово спаде на 8-10º. Температура повітря вночі 8..13º, вдень 17..22º.

 

З 14 вересня внаслідок впливу західного антициклону на Уманщині знов потеплішає – у денні години до +25+27°. При цьому істотних опадів не передбачається. Така погода утримається до кінця поточного тижня.

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати