сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

doctor

Справжня осінь: погода на Уманщині без опадів але з туманами

  • Середа, 06 вересня 2017, 15:19

veresУже пролетіло перших п’ять днів вересня. Назва першого місяця осені пов’язана з вересом – рослиною, вельми поширеною на Поліссі. Цей вічнозелений кущ квітує з серпня і до кінця жовтня.

 

 

Але найпишніше рожево-бузкове суцвіття вкриває соснові бори, торф’яники та піщані пагорби саме у вересні. У білорусів цей місяць називають вересєнь, у поляків – вжесєнь; у перекладі з литовської мови вересень означає «місяць вересу», в латинській – «місяць цвітіння вересу».

 

Часто вересень називають бабиним літом. Якраз у вересні кілька днів поспіль стоїть тепла суха погода. У повітрі літають срібні ниточки павутиння. Із середини вересня відлітають у вирій птахи.

 

Завтра погоду Уманщини визначатиме поле зниженого атмосферного тиску. Істотних опадів не передбачається. Вночі та вранці місцями туман. Температурний фон почне зростати: вночі 8..13º, вдень 18..23º.

 

У кінці поточного тижня в нашому краї встановиться антициклональний характер погоди: температура повітря підвищиться на 5-7º, опади не очікуються.

 

За інформацією Уманської метеостанції

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати