сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

До Дня Незалежності в Черкасах народилася трійня

  • П'ятниця, 25 серпня 2017, 12:30

triynyaУ черкаському пологовому будинку №2, що по вул. Олени Теліги (кол. Конєва), народилася неочікувана трійня. Усі троє дітей – дівчатка – доношені, здорові, годуються груддю. Про це повідомляє Прочерк з посиланням на в. о. завідувача пологового відділення Олену Линтвар.

 

 

– Загалом, трійня – це рідкісне явище. У нас такого не траплялося вже багато років. Зараз батьки оговтуються, бо не були готові до такого подарунку долі, очікували одну дитинку – зазначає лікар.

 

За її словами, породіллі 24 роки. Жінку до пологового будинку привезла швидка, забравши її за черкаською адресою. Але до цього жінка перевірялася не в Черкасах і їй не говорили про трійню.

 

До слова, породілля має вже двох хлопчиків 2013-го і 2016-го років народження. Тепер родина має ще трьох дівчаток. Перша народилася з вагою 1.990 кг і зростом 47 сантиметрів, друга – 2.300 кг і зростом 50 см, третя – 1.970 кг і 48 см. Імена донечкам батьки ще підбирають.

 

– Це середньостатистична родина і татові, звісно, треба було спершу оговтатися від такого сюрпризу. Але й лікарі були вражені. Уявіть, очікували на одну дитину, а тут – три. Ми зараз бачимо, що молодій парі потрібна допомога, тож сподіваємося на допомогу влади багатодітній родині, – зазначають у пологовому.

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати