сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Справу з уманськими горіхами "зам'яли" через "відсутність складу злочину"

  • Вівторок, 22 серпня 2017, 16:01

gorikhБільше року тому прокуратура Черкаської області розпочала кримінальне провадження за фактами неправомірних дій запорізьких фіскалів у Кочержинцях на Уманщині.

 

 

Як з’ясувалося нещодавно, у вечірньому візиті представників ДФС з іншої області у супроводі автоматників та з порожніми фурами на склад горіхів на Черкащині, нема й сліду криміналу. Провадження закрили, бо не знайшли у діях фіскалів складу злочину, повідомляють Новини Черкас з посиланням на nikorupciji.org.

 

Саме таку відповідь дали виданню у прокуратурі Черкаської області.

 

Нагадаємо, що 15 квітня 2016 року запорізькі фіскали увечері приїхали на склад горіхів у Кочержинцях з постановою Запорізького суду про вилучення документів. Але конфісковувати зібралися горіхи, а не вказані у постанові документи та носії інформації. Сталася сутичка.

 

За допомогою громадськості підприємці зуміли захистити своє майно. Хоча без збитків не обійшлося. Понівечене під час обшуку офісне майно підприємці оцінили у 300 тисяч гривень. Схожими діями ці ж податківці відзначилися напередодні і на Одещині. Через кілька днів після інциденту активісти закликали СБУ і Генпрокуратуру розслідувати ці два інциденти.

 

Та справа не пішла. У квітні ж цьогоріч Національне антикорупційне бюро України розпочало кримінальне провадження щодо дій працівників Державної фіскальної служби у Запорізькій області.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати