сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Поліцейського з Христинівки знайшли побитого без пам'яті на Вінниччині. ВІДЕО

  • Субота, 19 серпня 2017, 17:30

policeТе, що сталося на Черкащині, нагадує сценарій таємничого трилера. За дивних обставин, просто під час чергування, зник правоохоронець. Наче крізь землю провалився. А вже наступного дня його знайшли - ледь живим і в іншій області, - пишуть Надзвичайні новини.

 

 

Чоловік не пам'ятав, ні хто він, ні що з ним сталося.Нині він - у лікарні у тяжкому стані. А родичі чоловіка упевнені: розгадку цієї моторошної історії знають напарники постраждалого, які й були того дня разом із ним. Але, чому ж вони мовчать?

 

Ця загадкова почалася на Вінниччині, де біля станції Кублича знайшли побитого молодика. Як у кіно - він просто сидів на полі, закривавлений і брудний.

 

У маленькому селі, де всі знають одне одного, одразу зрозуміли: закривавлений незнайомець - не місцевий.

 

На запитання перехожих він зовсім не реагував і виглядав дуже розгубленим.

 

Незнайомець сидів просто навпроти будинку пані Людмили. Разом із чоловіком вона викликала швидку й поліцію. Але тільки послухайте - їхати ніхто не хотів!

 

За триста метрів від місця, де сидів незнайомець - залізнична станція. Селяни підозрюють, що чоловіка могли побити й викинути з вагону. Загадкового незнайомця таки відвезли до Вінницької лікарні. Ви тільки уявіть - він геть не пам'ятав, хто він і що з ним сталося. А те, що з'ясувалося згодом, взагалі - шокує.

 

Побитим знайдою виявився не аби хто, а працівник поліції, який зник на Черкащині.

 

Дружина 32-ворічного Василя Жука згадує, як напередодні ввечері його терміново викликали на роботу. Додому тоді Василь так і не повернувся. На дзвінки не відповідав. А вже наступного з ранку рідним повідомили, що його оголосили в розшук. А вже після обіду рідних ошелешили новою звісткою - Василя знайшли. Побитого і без пам'яті.

 

У Василя - струс, черепно-мозкова травма й численні гематоми. Він досі не пам'ятає, що з ним сталося, і навіть не впізнає родичів. Аби не хвилювати пацієнта, журналістів до нього не пускають. Що ж сталося з копом того фатального вечора? Рідні дізналися,що його тоді відправили на оперативне завдання. Разом із трьома напарниками. І колеги тієї ж ночі повернулися додому - тільки без Василя.

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати