сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На Монастирищені засудили "дует" крадіїв

  • Середа, 16 серпня 2017, 15:00

kriminal11 серпня, набрав законної сили вирок Монастирищенського районного суду, яким засуджено неповнолітнього хлопця та його повнолітнього товариша за вчинення крадіжки. Про це сайту міста Умань 04744.info повідомили у прес-службі Уманської місцевої прокуратури.

 

 

"Друзі", попередньо домовившись між собою, шляхом пошкодження віконної рами, проникли до приміщення житлового будинку в с. Осітна, Христинівського району, з якого таємно викрали грошові кошти на суму 11500 гривень. Викрадені кошти відшкодовано потерпілій в повному обсязі.

 

Дії зловмисників органом досудового розслідування кваліфіковано за ч. 3 ст. 185 КК України - таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена за попередньою змовою групою осіб, поєднана з проникненням у житло.

 

У ході судового розгляду, дослідивши обставини справи та дані, що характеризують обвинувачених, суд дійшов до висновку про можливість виправлення вказаних осіб без ізоляції від суспільства, та призначив обом покарання у вигляді 3 років позбавлення волі, звільнивши їх від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 2 роки.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати