сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Брудні, стомлені та щасливі: як гуртом на Черкащині трипільську хату будували. ФОТО

  • Вівторок, 01 серпня 2017, 14:30

xataУже традиційно село Легедзине, що на Тальнівщині, приймає у себе відвідувачів. 29 липня тут на території музею Державного історико-культурного заповідника "Трипільська культура" відбулася щорічна толока – усі гуртом будували другий поверх трипільської хати, - пише ВІККА.

 

 

"Трипільці не боялися дощу. Ми також його не злякалися, і у нас було сонце, була чудова толока, були фантастичні енерджайзери – "Бетута" і "Касамара" (ред. – музичні колективи), було смачне українське сало. Ми місили, будували, танцювали. Потім традиційна екскурсія на розкопки. А поміж цього всього, звичайно ж, казки Сашка Лірника", – пишуть організатори у Facebook.

 

Залишився під враженнями від толоки відомий казкар Сашко Лірник. Це дійство він назвав сакральним.

 

"Дощ пускався весь час, але коли розсипали глину, налили води і зайшли толокою місити, то трапилася дивовижна річ. Ми всі пішли в глині по колу за сонцем, і раптом ... Прямо у нас на очах над нами утворилося коло із хмар. І хмари розійшлися, утворивши кругле "вікно", в яке виглянуло сонце. Навколо по обрію гримлять грози і темно від дощів, а у нас – трипільська сила землі, води, вітру і сонця", – написав на своїй сторінці у Facebook казкар.

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати