сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

potten

Відпочинок поблизу Умані. Берестівець. ФОТО

  • Вівторок, 01 серпня 2017, 01:11

plyagЛітня пора, спека, робота, нездійсненна цьогорічна відпустка... У такі моменти відпочити хочеться особливо сильно. У вихідні, чи й просто - у будень під вечір.

 

 

Добре, якщо є авто: і відстань можна швидко подолати, і про вагу багажу не надто перейматися. А якщо розраховуєш хіба на велосипед чи маршрутку? Вибір місць для відпочинку тоді стає дедалі менший.

 

Команда сайту міста Умань 04744.infoнещодавно інспектувала чудове місце відпочинку, до якого можна дістатися як машиною, так і велосипедом, і навіть на маршрутці.

 

Знаходиться цей об’єкт в межах 20-хвилинної їзди від Умані.

 

Почищений ставок з штучним острівцем, квіти, чудовий парк, тротуарні доріжки, пляж, пісок на березі та у воді, роздягальні – цьогоріч у Берестівці чудово облаштували зону для відпочинку.

 

Тепер тут улюблене місце не тільки для сільських жителів, а й для уманчан, які приїздять родинами та дружніми компаніями, рятуючись від міської спеки.

 

Відвідувач ставка Валерій Мирвода розповідає: «Просто дивує, село з населенням менше 1000 чоловік, а така краса! Пляж, якого навіть в Умані немає! Дуже рекомендую! Будете дуже приємно вражені!».

 

Відомий любитель футболу Ігор Соболенко теж відпочив тут з сім’єю. «Отримали масу задоволення!» - пише він на своїй сторінці у Фейсбук.

 

Натомість усім тим, хто неодмінно захоче побувати в Берестівці хочемо побажати гарної засмаги та вдосталь поплавати.

 

А ще не слід забувати про уважність та обережність на воді. Тоді відпочинок принесе незабутню радість та чудове задоволення!

Дякуємо за фото Валерій Мирвода та Ігор Соболенко

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати