сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

potten

«Схід і Захід разом»: діти з Донеччини відпочивають на Уманщині

  • П'ятниця, 23 червня 2017, 11:32

dityЛіто – чарівна пора року, яку діти чекають з нетерпінням, адже це час літніх канікул, оздоровлення і відпочинку, під час яких зустрічаєш старих друзів та знаходиш нових.

 

 

З 16 червня до позаміського районного оздоровчого табору «Лідер» заїхали 30 дітей з Уманщини, а 17 червня – 22 дітей з Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4 Донецької області, які з радістю повернулися до табору знову. Тож на базі Городецької школи завирувала нова табірна зміна, що триватиме 21 день, - повідомляють Новини Черкас.

 

19 червня відбулося урочисте відкриття табору.

 

Дітям побажали гарного настрою, зустріти нових друзів та чудово провести час у таборі. Особливе звернення було до дітей з міста Бахмут (носіїв правди про центральну Україну), адже коли вони повернуться додому, то зможуть поділитися враженнями про Черкаську область з рідними та близькими.

 

Під час заходу лунали девізи, речівки, пісні, діти виконували флеш-моби.

 

Сподіваємося, що літній відпочинок піде на користь дітям, вони дізнаються багато цікавого та корисного для себе.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати