сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Ралі на Уманщині: що, де, коли?

  • П'ятниця, 09 червня 2017, 09:00

artomovВперше етап чемпіонату України з ралі пройде в Умані. Жоден зі спортсменів немає уявлення, що їх чекає на другому етапі. Директор змагання розповів motorsport.com до чого слід готуватися.

 

 

Другий етап ЧУ з ралі 2017 року буде надцікавим, адже пройде абсолютно у новому місці. Отже всі спортсмени будуть цілком у рівних умовах.

 

Чого ж чекати на етапі? Про особливості ралі motorsport.com розповів його директор – Олег Петріщев.

artomov1

Олег Петріщев

 

«У ралі «Умань» спортсменів чекає розмаїття. На великому СД «Громи» є як дуже швидкі повороти, так і повільні зв’язки, трампліни у тому числі закриті, які дуже важкі у проходженні. Спецділянка пройде як на відкритій місцевості, так і на лісових доріжкам. Загалом досвідчені спортсмени на СД «Громи» знайдуть елементи ралі «Маріуполь» та відомого буковинського допу «Аква Плюс».

 

1.3 Схема СД Умань

artomov2

 

Щодо коротенького СД «Умань», то ця спецділянка більш глядацька, середня швидкість на ній буде невелика, а от пілотам прийдеться попрацювати кермом. Покриття обох спецділянок ґрунт, який тут досить слизький.

 

Загалом цей регіон досить перспективний для проведення ралі, і це не лише завдяки вдалому географічному положенню. Тут є цікаві доріжки, які можна легко перетворити у спецділянки».

artomov3

 

Цікавий етап і для уболівальників. Адже Умань недалечко знаходиться від багатьох міст України. Наприклад, жителі Черкас знаходяться за 180 км, киянам слід подолати лише 200 км, одеситам 250 км. Тому враховуючи фактично одноденний формат ралі, вболівальники можуть відвідати етап без витрат на проживання. Але треба врахувати, що вставати прийдеться раненько, старт першого автомобілю на СД1 пройде у неділю о 8:03. Тому все ж таки краще забронювати готель із суботи на неділю. У суботу можна відвідати не лише відомий у місті дендропарк «Софіївка», а й церемонію відкриття ралі, яка пройде о 19:00 на вул. Незалежності 2.  

artomov4

1.4 Схема СД Громи

 

Програму ралі «Умань» дивіться у Афіші.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати