сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

У селі на Уманщині розмалювали ще одну автобусну зупинку. ФОТО

  • Неділя, 04 червня 2017, 16:00

kozaku2Про це пише на своїй сторінці у Фейсбук авторка творчої роботи: «Ще одна зупинка розмальована нами відтепер у селі Вільшанка, Уманського району Черкаської області. Зроблено за бажанням сільської голови Алли Іванівни! Вона молодець і гарний замовник!»

 

 

Про художні шедеври Ольги та Ігоря Чорноморів сайт міста Умань вже розповідав.

 

Подружжя є засновниками творчої студії «Кольоровий психоз». Працюють вони переважно в Києві та художні замовлення виконують і для уманчан.

 

- Малювали зупинку тиждень, вдвох з Ігорем. Працювати було легко і цікаво, так як робота знайома, а тема нам близька, – повідомляє художниця. – Чомусь, по бажанню долі, багато наших замовлень дуже схожі між собою, а саме українські мотиви і дитяча тематика. Як показує досвід - людям це подобається, тому ми з радістю працюємо і розвиваємося в такому стилі.

kozaku

Особливістю цього замовлення було те, що замовники відразу визначилися з малюнком.

 

Назва села Вільшанка походить від дерева «вільха», яке утворювало густі зарослі в долині річки Ятрані. Мальовничу природу села чудово описує пісня: «Там де Ятрань круто в'ється, з під каміння б'є вода...». Тож вибір на користь дерева вільхи був зроблений влучно.

 

А ще потрібно було зобразити дитячі мотиви, адже зупинкою найчастіше користуються діти. Звідси вони їздять до школи.

kozaku1

З таким конкретним замовленням нам було легко працювати, - розповідає Оля. - Адже сільський голова Алла Іванівна знала що хоче отримати в результаті і охоче нам про це розповіла. Зазвичай, найбільші труднощі виникають із клієнтами, які вагаються, не знають як змінити чи покращити, який малюнок вибрати. Та в цьому випадку нам не довелося довго шукати різні варіанти малюнка, обговорювати все це, затверджувати або ж знову поринати у творчі пошуки.

 

За словами місцевих жителів зупинка усім дуже сподобалася, багато хто навіть не очікував, що буде так гарно. Задоволена роботою і сільський голова.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати