сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

doctor

Черкащину запланували поділити на п’ять повітів

  • Четвер, 18 травня 2017, 20:30

scomuaНещодавно, 15 травня, в Комітеті Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування проводвся круглий стіл, на якому обговорили майбутній адміністративно-територіальний устрій країни.

 

 

Як повідомляє кореспондент УНН-Центр, у планах керівництва держави — поділити Черкащину на п’ять повітів.

 

«Наразі законопроект обговорюється, вносяться пропозиції. Чи буде він ухвалений у такому вигляді остаточно, поки говорити зарано», — підсумовує голова Смілянської районної ради Володимир Грошев.

 

До складу області пропонується зарахувати Черкаський, Золотоніський, Смілянський, Звенигородський та Уманський повіти. Загалом це збігається з раніше оприлюдненим поділом на госпітальні округи.

 

Необхідність ухвалення нового адміністративного розподілу автори законопроекту доводять традиційно: нераціональним використанням ресурсів, особливо ж після процесу об’єднання громад, та бажанням краще представляти інтереси цих громад на державному рівні.

 

Поки що ці плани перебувають у стадії законопроекту, який має остаточно ухвалити Верховна Рада.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати