сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-
unnamed

Уманські дорожники обкосюють траву на узбіччях траси

  • Понеділок, 15 травня 2017, 13:00

uzbНа замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області на автодорозі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса розпочалися роботи з благоустрою узбіччя.

 

 

Про це повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

 

Разом з ямковим ремонтом на автодорогах області також проводяться роботи із планування і благоустрою узбіч автошляхів, приведення у належний стан павільйонів автобусних зупинок та смуги відведення, а також ремонт бар’єрного огородження.

 

Так, філією підрядного підприємства ДП «Черкаський облавтодор» «Уманська ДЕД» цього тижня розпочато роботи з косіння трави на розподільчій смузі міжнародної автотраси М-05 Київ-Одеса та вздовж узбіччя. Роботи проводяться як з використанням механічних засобів так і вручну.

 

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтних робіт на автошляхах краю. Та закликає водіїв бути пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати