сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Авдіївка отримала допомогу від Уманського району

  • Субота, 15 квітня 2017, 16:19

avdЧерез масові обстріли з боку російсько-терористичних військ місто Авдіївка опинилося на межі гуманітарної катастрофи. Люди позбавлені тепла, електрики, житла та можливості нормального існування. З усіх куточків України мешканцям цієї території збирають гуманітарну допомогу.

 

 

Через масові обстріли з боку російсько-терористичних військ місто Авдіївка опинилося на межі гуманітарної катастрофи. Люди позбавлені тепла, електрики, житла та можливості нормального існування. З усіх куточків України мешканцям цієї території збирають гуманітарну допомогу.

 

Долучилася до цього і Уманська районна державна адміністрація, яка ініціювала збір будматеріалів для відновлення зруйнованих під щоденними обстрілами дахів будинків, інформують Новини Черкас.

 

Відгукнулися на це керівники сільськогосподарських підприємств: Віктор Шилюк – ТОВ "Новий Світ-Агро", Петро Карачун – ТОВ "Аграрій СВ ПП", Василь Бойко – ПП "Орієнтир Агро Б", Валерій Литвинюк – ФГ «Світанок», Олександр Поліщук - ФГ "Росинка", а також директор ДП «Уманське лісове господарство» Іван Назаревич.

 

Завдяки їх небайдужості вдалося зібрати шифер, дошки, цвяхи та блоки. Автомобіль і пальне для перевезення забезпечив керівник ТОВ "Прометей" Володимир Мальченко. Супроводжуючими стали працівники його підприємства, які не побоялися їхати в зону конфлікту: водій Віктор Лелека та головний інженер Віктор Осауленко.

 

Попри ризик потрапити під шквал вогню без захисного обмундирування, нині екс-голова районної державної адміністрації Віталій Олійник та голова районної ради Оксана Супрунець 5 квітня особисто відвезли цей вантаж в Авдіївку. Адже хотіли власним прикладом продемонструвати, що жителів Донбасу не кинули напризволяще, що вони – такі самі громадяни України, як і мешканці мирної зони. Та, звісно, морально підтримати, бо важко у таких умовах не зневіритися і сподіватися на добре майбутнє.

avd1

Очільники району зустрілися та поспілкувалися з головою Авдіївської військово-цивільної адміністрації Павлом Малихіним та передали будматеріали на відновлення чотирьох зруйнованих дахів. Вони були вражені масштабністю руйнувань будинків. Але більше – відвагою людей, які, попри регулярні обстріли бойовиків, не залишають своїх пожитків.

 

Люди були вдячні за отриману допомогу, яка дасть можливість пережити нелегкий час у їхньому житті, та в житті країни. Не можна залишати жителів міста Авдіївка наодинці з проблемами, потрібно об'єднуватись спільним бажанням підтримати тих, хто потрапив у біду. Бо це наше людське обличчя, так можна підвищити віру людей Донбасу в Україну та дати відсіч окупаційним військам агресора.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати