сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

doctor

Авдіївка отримала допомогу від Уманського району

  • Субота, 15 квітня 2017, 16:19

avdЧерез масові обстріли з боку російсько-терористичних військ місто Авдіївка опинилося на межі гуманітарної катастрофи. Люди позбавлені тепла, електрики, житла та можливості нормального існування. З усіх куточків України мешканцям цієї території збирають гуманітарну допомогу.

 

 

Через масові обстріли з боку російсько-терористичних військ місто Авдіївка опинилося на межі гуманітарної катастрофи. Люди позбавлені тепла, електрики, житла та можливості нормального існування. З усіх куточків України мешканцям цієї території збирають гуманітарну допомогу.

 

Долучилася до цього і Уманська районна державна адміністрація, яка ініціювала збір будматеріалів для відновлення зруйнованих під щоденними обстрілами дахів будинків, інформують Новини Черкас.

 

Відгукнулися на це керівники сільськогосподарських підприємств: Віктор Шилюк – ТОВ "Новий Світ-Агро", Петро Карачун – ТОВ "Аграрій СВ ПП", Василь Бойко – ПП "Орієнтир Агро Б", Валерій Литвинюк – ФГ «Світанок», Олександр Поліщук - ФГ "Росинка", а також директор ДП «Уманське лісове господарство» Іван Назаревич.

 

Завдяки їх небайдужості вдалося зібрати шифер, дошки, цвяхи та блоки. Автомобіль і пальне для перевезення забезпечив керівник ТОВ "Прометей" Володимир Мальченко. Супроводжуючими стали працівники його підприємства, які не побоялися їхати в зону конфлікту: водій Віктор Лелека та головний інженер Віктор Осауленко.

 

Попри ризик потрапити під шквал вогню без захисного обмундирування, нині екс-голова районної державної адміністрації Віталій Олійник та голова районної ради Оксана Супрунець 5 квітня особисто відвезли цей вантаж в Авдіївку. Адже хотіли власним прикладом продемонструвати, що жителів Донбасу не кинули напризволяще, що вони – такі самі громадяни України, як і мешканці мирної зони. Та, звісно, морально підтримати, бо важко у таких умовах не зневіритися і сподіватися на добре майбутнє.

avd1

Очільники району зустрілися та поспілкувалися з головою Авдіївської військово-цивільної адміністрації Павлом Малихіним та передали будматеріали на відновлення чотирьох зруйнованих дахів. Вони були вражені масштабністю руйнувань будинків. Але більше – відвагою людей, які, попри регулярні обстріли бойовиків, не залишають своїх пожитків.

 

Люди були вдячні за отриману допомогу, яка дасть можливість пережити нелегкий час у їхньому житті, та в житті країни. Не можна залишати жителів міста Авдіївка наодинці з проблемами, потрібно об'єднуватись спільним бажанням підтримати тих, хто потрапив у біду. Бо це наше людське обличчя, так можна підвищити віру людей Донбасу в Україну та дати відсіч окупаційним військам агресора.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати