сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor

На Уманщині прогнозують період опадів

  • Вівторок, 11 квітня 2017, 10:09

49691Після тривалого дефіциту опадів, активний південний циклон приніс на Уманщину зливові дощі та поривчастий вітер. За кілька днів випало 87-94% місячної норми опадів.

 

 

Вночі 10 квітня навіть спостерігались заморозки від 1° до 6°.

 

На поточному тижні очікується нестійка погода з коливаннями температури повітря та в окремі дні з невеликими дощами.

 

Температура повітря на поточному тижні становитиме: вночі 2-7º тепла, у денні години повітря прогріватиметься до 10-15º тепла.

 

13 квітня, внаслідок надходження у наш регіон холодного повітря із Скандинавії, у нічні та ранкові годині прогнозуються заморозки до -3º.

 

Тому звертаємо увагу садівників та людей які мають господарство, на те, що треба зважити всі ризики та завчасно подбати про захист квітучих плодових дерев за допомогою димової завіси або дощування.

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати