Чим живуть села Уманщини? Частина V

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Чим живуть села Уманщини? Частина V

  • Субота, 08 квітня 2017, 17:11

celoТрадиційно, на початку весни селяни Уманщини збираються на загальних зборах для обговорення буденних проблем, що стосуються благоустрою територій, ремонтів об’єктів соціальної сфери, підтримки медичної та освітньої галузей, співпраці з сільськогосподарськими підприємствами, тощо.

 

 

Сайт міста Умані висвітлював у попередній статті нагальні проблеми сіл: Ятранівки, Коржової Слобідки, Вільшанки, Гереженівки, Пугачівки, Рогової.

 

А також Вільшаної Слобідки, Старих Бабанів, Ропотухи, Юрківки, Кочубіївки, Паланки та Рижавки.

 

Перймалися обговоренням нагальних проблем жителів сільських територій: Затишок, Кочержинці, Іванівка, Томашівка і Посухівка.

 

Озвучували проблеми сіл Коржова, Дубова, Острівець, Громи, Оксанино, Черповоди та Шарин.

 

Наразі інформуємо про плани на нинішній рік сіл: Аполянка, Доброводи, Піківець, Текуча, Городниця і Гродзеве.

 

У селі Аполянка, враховуючи пропозиції селян, заплановано продовження ремонту сільського будинку культури та роботи з виготовлення генерального плану села, облаштування трьох спортивних майданчиків для молоді та розбирання аварійних приміщень в адміністративній частині села.

 

У селі Доброводи планують завершити благоустрій парку.

 

У селі Піківець хочуть відремонтувати дорожнє покриття та сільський будинок культури.

 

В Текучі відремонтують дорогу по вулицях: Молодіжна і Київська, перекриють дах дошкільного навчального закладу та частково перекриття даху будинку культури, розроблять генеральний план села.

 

В селі Городниця продовжать ремонтувати дороги, планують завершити капітальний ремонт даху будинку культури та встановити в ньому електричне опалення. За пропозицією жителів вирішено закупити сміттєві урни для розташування біля закладів освіти, торгівлі і медицини.

 

У Гродзевому будують систему водопостачання.

 

Джерело - Уманська зоря

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати