сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Відеокамери, Інтернет та ремонт доріг. Чим живуть села Уманщини? Частина ІV

  • Неділя, 26 березня 2017, 14:07

korgovaТрадиційно, на початку весни селяни Уманщини збираються на загальних зборах для обговорення буденних проблем, що стосуються благоустрою територій, ремонтів об’єктів соціальної сфери, підтримки медичної та освітньої галузей, співпраці з сільськогосподарськими підприємствами, тощо.

 

 

Сайт міста Умані висвітлював у попередній статті нагальні проблеми сіл: Ятранівки, Коржової Слобідки, Вільшанки, Гереженівки, Пугачівки, Рогової.

 

А також Вільшаної Слобідки, Старих Бабанів, Ропотухи, Юрківки, Кочубіївки, Паланки та Рижавки.

 

Перймалися обговоренням нагальних проблем жителів сільських територій: Затишок, Кочержинці, Іванівка, Томашівка і Посухівка.

 

Сьогодні озвучуємо проблеми сіл Коржова, Дубова, Острівець, Громи, Оксанино, Черповоди та Шарин.

 

Так, у Громах продовжують ремонтувати дороги, мають намір оздобити автобусну зупинку в українському орнаменті, полагодити систему освітлення, побудувати тротуарну доріжку на центральній вулиці, відремонтувати фасад будинку культури і систему опалення в ньому, виготовити генеральний план села, замінити віконні блоки в приміщенні бібліотеки.

 

В селі Дубова заплановано реконструювати водогін по вулиці Молодіжній, встановити паркан біля Обеліску Слави і кладовища, замінити вікна в приміщенні сільської ради, відремонтувати сільський будинок культури та встановити ще 4 відеокамери в населеному пункті.

 

В Острівці хочуть провести поточний ремонт доріг по вулицях Садова і Партизанська, встановити паркан біля сільського будинку культури, а також налагодити водостічну систему в дошкільному навчальному закладі.

 

В селі Коржова відремонтують дах сільського будинку культури, в’їздної арки в село та планують провести поточний ремонт дороги по вулиці Набережна. Окрім того, нагальною є проблема ремонту фельдшерсько-акушерського пункту та проведення інтернету в бібліотеку.

 

У селі Шарин запланували відремонтувати дороги по вулицях Вишнева, Центральна і Зарічна, виготовити генеральний план села, вирішується питання опалення сільського клубу та забезпечення закладу необхідним обладнанням для повноцінного функціонування.

 

В селі Оксанина продовжують ремонтувати будинок культури, мають намір завершити реконструкцію вуличного освітлення по вулиці Черняховського, здійснити ремонт доріг по вулицях Центральна, Шевченка, Садова та Дубівська, облаштувати дорогу по кладовищу; встановити літній павільйон, відремонтувати пішохідну доріжку та паркан в дошкільному навчальному закладі.

 

У Черповодах хочуть здійснити капітальний ремонт будинку культури, відкрити в ньому залу для проведення урочистих подій.

 

Джерело - Уманська зоря

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати