сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Чим живуть села Уманщини? Частина ІІІ

  • Четвер, 16 березня 2017, 11:00

maxresdefaultТрадиційно, на початку весни селяни Уманщини збираються на загальних зборах для обговорення буденних проблем, що стосуються благоустрою територій, ремонтів об’єктів соціальної сфери, підтримки медичної та освітньої галузей, співпраці з сільськогосподарськими підприємствами, тощо.

 

 

Сайт міста Умані висвітлював у попередній статті нагальні проблеми сіл: Ятранівки, Коржової Слобідки, Вільшанки, Гереженівки, Пугачівки, Рогової.

 

А також Вільшаної Слобідки, Старих Бабанів, Ропотухи, Юрківки, Кочубіївки, Паланки та Рижавки.

 

Сьогодні пропонуємо долучитися до висвітлення нагальних проблем жителів сільських територій: Затишок, Кочержинці, Іванівка, Томашівка і Посухівка.

 

Так, жителів села Затишок, який об’єднує сільською радою і село Малий Затишок (колишній Політвідділовець), турбує стан автошляхів, насамперед аварійний відрізок шляху Колодисте – Малий Затишок.

 

У Томашівці заплановано реконструювати обеліск Слави, відкрити новий сільський стадіон, встановити додаткове відеоспостереження по селу, відремонтувати покрівлю місцевого храму.

 

Цього року в Кочержинцях планують закінчити реконструкцію вуличного освітлення, встановити нову автобусну зупинку та в’їзні знаки.

 

В Іванівці разом збираються і жителі Яроватки, адже села об’єднані однією сільською радою. Турбують селян питання забезпечення транспортом та житлом сімейного лікаря, встановлення додаткових автобусних зупинок, ремонту школи, дошкільного навчального закладу та Будинку культури в Яроватці.

 

В селі Посухівка хочуть полагодити дороги, облаштувати спортивний майданчик, встановити огорожу навколо НВК, провести воду у ФАП та виконати там внутрішній ремонт.

 

Джерело - Уманська зоря

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати