сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

візитниця 1

Дівчина з Черкащини вразила головного холостяка країни

  • Вівторок, 14 березня 2017, 12:49

cheНа телеканалі СТБ стартував новий сьомий сезон романтичного шоу Холостяк. Однією з учасниць стала 29-річна красуня з Черкас, яка багато років живе в Чикаго.

 

 

Зараз Саргилана має власний спа-салон. Дівчинає володіє багатьома видами масажу: тайський, гавайський, глубокотканний, шведський, ashiatsu – масаж стопами, навіть винайшла свої особливі техніки. Сертифікований інструктор з імбілдингу (тренування інтимних м’язів за допомогою спеціальних вправ і тренажерів) та йоги. Пише вірші, грає на фортепіано, займається медитацією, танцями, подорожує, читає книги, є успішним діджеєм.

 

Про свій ідеал чоловіка Саргилана сказала в інтерв’ю каналу СТБ:

- Зовні мене приваблюють високі чоловіки з гарними руками. Блондин чи брюнет – неважливо. Головне, щоб очі були красиві, з інтелектом. Для мене важливо, щоб мій чоловік займався улюбленою справою і був хорошою, вихованою людиною. З повагою ставився не тільки до мене, а й до інших оточуючих його людей. Важливий баланс зовнішності і внутрішнього світу. Кращий друг і хороший коханець з прекрасним почуттям гумору.

 

Мати дівчини - Франческа Романівна викладає музику, а тато Віктор Опанасович – ландшафтний архітектор. В дитинстві Саргилана закінчила Якутське музичне училище імені Жиркова по класу фортепіано, потім ЧДТУ за спеціальністю – прикладна лінгвістика. АвжевАмериці  - Harold Washington College, European Massage Therapy School (ліцензованиймасажист (Chicago), Skin Care and Spa Institute (ліцензованийкосметолог-візажист (Chicago).

 

Мета життя – знайти своє справжнє призначення на землі – чому я тут і чим можу бути корисна людям. – Зазначила дівчина.

che1

 

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати