сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Чим живуть села Уманщини? Частина ІІ

  • Неділя, 12 березня 2017, 22:07

palanka 5Традиційно, на початку весни селяни Уманщини збираються на загальних зборах для обговорення буденних проблем, що стосуються благоустрою територій, ремонтів об’єктів соціальної сфери, підтримки медичної та освітньої галузей, співпраці з сільськогосподарськими підприємствами, тощо.

 

 

Сайт міста Умані висвітлював у попередній статті нагальні проблеми сіл: Ятранівки, Коржової Слобідки, Вільшанки, Гереженівки, Пугачівки, Рогової.

 

Про те, які питання піднімали на зборах селяни Вільшаної Слобідки, Старих Бабанів, Ропотухи, Юрківки, Кочубіївки, Паланки та Рижавки інформують Новини Черкас.

 

Так, у Юрківці підтримали ініціативу до залучення одноосібних користувачів землею, обговорили великі проекти – виготовлення генерального плану території села, реконструкція дошкільного навчального закладу та будівництво шкільного спортивного майданчика.

 

У селі Кочубіївка пріоритетними справами у 2017-му стане лаштування доріг, ремонт водогону і дошкільного навчального закладу, вирішення зручного автобусного сполучення з містом Умань.

 

У Паланці хочуть відремонтувати дороги та побудувати централізований водогін.

 

У 2017 рік жителі Ропотухи висловили пропозиції виконати ремонт дороги по вулиці Шевченка та встановити на ній додаткові ліхтарі, обмежувальні знаки для великогабаритного транспорту, вжити заходів щодо припинення обприскування отрутохімікатами та оброблення земель промисловими обприскувачами біля житлових садиб.

 

На загальних зборах у Старих Бабанах поставлені завдання на 2017 рік: провести ремонт будинку культури, амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, розробити генеральний план території, поновити комп’ютерну техніку в школі тощо.

 

У Вільшаній Слобідці було вирішено у нинішньому році налагодити вуличне освітлення, ремонтувати дороги, забезпечити прохідність вулиці Праці, добудувати купол каплички, виготовити стенд на честь героя Радянського Союзу Тяжченка Л.І. та стелу, приурочену Голодомору, а також висадити туї вздовж кладовища.

 

У Рижавці громадяни висловили пропозиції продовжувати ремонтувати дороги, вирішити питання додаткового автосполучення Умань-Колодисте, полагодити дах навчально-виробничого комбінату та провести ремонт сільського будинку культури.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати