Для школярів Уманщини придбали 4 автобуси вартістю 6,7 млн грн

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Для школярів Уманщини придбали 4 автобуси вартістю 6,7 млн грн

  • Неділя, 22 січня 2017, 15:26

avtobusПріоритетом у роботі Уманської районної влади є розвиток освітянській галузі – створення умов для поліпшення якості дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, рівного доступу до якісної освіти, розв’язання питань кадрового та матеріально-технічного забезпечення.

 

 

У 2016 році, порівняно з 2015-им, видатки на утримання закладів освіти збільшено на 10 млн. грн., і врезультаті вони склали 81,6 млн. грн. Про це повідомляє Економіка сьогодення з посиланням на прес-службу Уманської РДА.

 

На покращення матеріально-технічної бази установ освіти використано майже 11 млн. грн. А в рамках програми «Шкільний автобус» на умовах співфінансування придбано 4 нових сучасних автобуси «Богдан-Атаман» сукупною вартістю 6,7 млн. грн.

 

Один із таких автобусів голова районної державної адміністрації Віталій Олійник вручив 16 січня цього року Ладижинській школі.

 

Нині до навчального закладу підвозяться діти з Фурманки, Ропотухи та Шариного. Але в перспективі можливе збільшення даного переліку, адже саме Ладижинська школа, відповідно до плану реорганізації мережі навчальних закладів, обрана однією з опорних.

 

Не залишилася поза увагою і система охорони здоров’я даного округу. У 2016 році закуплено 4 гематологічних аналізатори та 4 аналізатори сечі вартістю 840 тис. грн. для амбулаторій сіл Ладижинка, Родниківка, Юрківка, Бабанка.

 

А цього дня в рамках виконання програми «Санітарний автомобіль» очільник району Віталій Васильович вручив сільській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, в якій обслуговується 6382 особи, ключі від автомобіля ЗАЗ Sens, придбаного за рахунок співфінансування з районного бюджету та соціально-партнерських угод з сільськогосподарськими підприємствами Ладижинського округу.

 

«Для наближення надання медичних послуг до сільського населення, оперативного реагування та виїзду в населені пункти медичних працівників виконавча влада спільно з органами місцевого самоврядування ставить завдання забезпечити усі лікарські амбулаторії району транспортними засобами», – звернувся голова районної державної адміністрації Віталій Олійник до жителів села, а також запевнив, що райдержадміністрація спільно з депутатським корпусом і надалі буде працювати над вирішенням усіх соціальних питань.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати