сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-
aweer
 
copycenter

 

80% ліфтів на Черкащині експлуатуються більше 25 років

  • Вівторок, 10 січня 2017, 10:58

liftЧеркащина є однією з областей, де стан ліфтового господарства найгірший, пише “Діловий регіон”.

 

 

80% черкаських ліфтів експлуатуються більше 25 років та є небезпечними для життя. Експерти відносять Черкащину до областей, де стан ліфтового господарства викликає велике занепокоєння.

 

Як відомо, ліфти належать до вертикального транспорту підвищеної небезпеки і, згідно з вимогами Держстандартів №22011-95, їхня експлуатація після закінчення 25 років встановленого терміну заборонена без проведення експертної оцінки.

 

На сьогодні найскладніша ситуація спостерігається в Черкаській, Харківській та Донецькій області, де кількість таких ліфтів становить 80%. Київ і Київська область демонструє порівняно непоганий показник – 18%.

 

Не в кращому стані і диспетчерські системи. Вони настільки застаріли, що вже давно не використовуються. Сьогодні нові диспетчерські системи не будуються, а ті, що залишилися, вимагають капітального ремонту або заміни.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати