сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor

Уманчан ознайомили з послугами служби зайнятості

  • Понеділок, 09 січня 2017, 12:00

robotaВ Уманському районному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей для 18 голів сільських, селищних рад та керівників місцевих підприємств, - повідомляє Діловий регіон.

 

 

Директор районного центру зайнятості Василь Скрипник, заступник директора Михайло Шабаш та начальники відділів ознайомили присутніх з ситуацією на ринку праці району, поінформували про комплекс послуг служби зайнятості, вимоги законодавства про працю, соціальні гарантії у сфері працевлаштування, легалізації заробітної плати, розповіли про можливості професійної підготовки, у тому через надання ваучерів на навчання.

 

«На сьогодні служба зайнятості вже реформується і покращує свої сервіси. Зокрема, в діяльності центру зайнятості використовуються нові сучасні технології, такі як – відеорезюме, відеопрезентації вакансій, он-лайн співбесіди, комунікації із безробітними через соціальні мережі», - відзначив у своєму виступі директор центру зайнятості Василь Скрипник. Водночас він повідомив, що відеорезюме пошукачів роботи та відеовакансії роботодавців можна переглянути на веб-порталі обласного центру зайнятості.

 

Заступник директора Михайло Шабаш звернув увагу присутніх на внесені зміни до статті 14 Закону України “Про зайнятість населення” щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення. Також він наголосив на дотриманні роботодавцями мінімальних державних гарантій в оплаті праці та недопущенні порушень статті 3 Закону України “Про оплату праці”.

 

Під час жвавого діалогу всі присутні на заході отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати