сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

Черкаси вперше приєдналися до святкування Різдва Христового з усім світом. ФОТО

  • Понеділок, 26 грудня 2016, 19:00

rizdvo tittle25-го грудня черкащани вперше відзначили Різдво Христове разом з усім світом в рамках всеукраїнської акції "Україна і світ святкують Різдво разом". Про це повідомляє ВІККА за посиланням організаторів заходу.

На черкащан чекали різдвяні пісні, флеш-моб, розіграш подарунків, лотерея, майстер-класи для дітей з виготовлення новорічно-різдвяних прикрас та фотографування у тематичних фотозанах. Всього у заході взяло участь майже півтори тисячі черкащан.

rizdvo2

Стартувало свято на площі "Хрещатик-Сіті". На сцені, прикрашеній різдвяними вогнями, зазвучало: "Христос народився! Славімо Його!". Кінцевим етапом святкування став концерт в обласній філармонії, де 11 церков з 4-х конфесій влаштували справжнє різдвяне свято.

rizdvo

rizdvo3

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати