сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На Черкащині побудують ще одну електричну підстанцію. - ОДА

  • Понеділок, 19 грудня 2016, 13:02

elektrostationЗведення електричної підстанції «Тальне» на 330 кіловольт та спорудження повітряних ліній електропередач «Побузька – Тальне» і «Тальне – Поляна» – у планах на будівництво в області. Це допоможе отримати додатковий енергоресурс та залучити інвесторів. Про це повідомляє Діловий Регіон за посиланням прес-служби облдержадміністрації.

Питання будівництва підстанції «Тальне» поблизу села Майданецьке порушували ще декілька років тому. Тоді ж ОДА надала дозвіл державному підприємству НЕК «Укренерго» на розробку проекту землеустрою. На сьогодні постало питання організації проектування необхідної транзитної повітряної лінії 330 кВ «Побужжя – Тальне» та «Тальне – Поляна».

За словами начальника Департаменту внутрішніх інвестицій державного підприємства НЕК «Укренерго» Олександра Яременка, запустити електричну підстанцію на Тальнівщині та лінії електропередач можуть за два роки. Поки що ж в ОДА спільно з представниками районів, профільного департаменту та спеціалістів НЕК «Укренерго» обговорили проект на стадії технічно-економічного обґрунтування.

– Будівництво цих об’єктів фінансуватиметься Європейським банком реконструкції та розвитку і Світовим банком, – розповів Олександр Яременко. – Взятися за роботу готові хоч завтра. Однак в кожному з районів нам треба точно погодити земельні ділянки під опори ліній електропередач. Маємо приклади, коли стратегічно-важливі об’єкти будуються 7-8 років, бо довгий час не вдається вирішити питання з однією конкретною ділянкою і ми не можемо зрушити з місця у будівництві.

Погодити земельні ділянки на Смілянщині, Городищині, Кам’янщині, Шполянщині, Звенигородщині, Черкащині, Катеринопільщині та Тальнівщині мають до лютого, наголосив заступник голови – керівник апарату Черкаської ОДА Сергій Овчаренко. Це необхідно, аби не затягувати із втіленням проекту.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати