сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На Черкащині за добу використали понад 800 тонн протиожеледної суміші. - Облавтодор

  • Вівторок, 13 грудня 2016, 15:00

oblavtodorЗа інформацією диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області, обробка дорожнього покриття автодоріг для ліквідації ожеледиці та її недопущення ввечері 12-го грудня та вночі 13-го грудня проходила в Городищенському, Жашківському, Канівському, Маньківському, Монастирищенському, Христинівському, Черкаському, Золотоніському та Уманському районах області, а також на трасі М-05 Київ-Одеса,  - пише Нова Доба.

Загалом, за добу було використано 832 тонни протиожеледної суміші. Для недопущення ожеледиці, пов’язаної з коливанням добової температури від плюсової вдень до мінусової вночі та невеликими снігопадами, піщано-соляною сумішшю було оброблено спуски, підйоми та повороти автошляхів.

Упродовж минулої доби в обробці асфальтового покриття були задіяні 34 піскорозкидувачів та 6 навантажувачів, у роботах на дорогах були задіяні 63 фахівці. У черговому режимі роботи перебували 78 одиниць техніки та 93 працівники.

Станом на ранок, 13-го грудня, в результаті злагодженої роботи автодорожників області, проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах державного, регіонального та місцевого значення Черкащини.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати