сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor

На Черкащині за добу використали понад 800 тонн протиожеледної суміші. - Облавтодор

  • Вівторок, 13 грудня 2016, 15:00

oblavtodorЗа інформацією диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області, обробка дорожнього покриття автодоріг для ліквідації ожеледиці та її недопущення ввечері 12-го грудня та вночі 13-го грудня проходила в Городищенському, Жашківському, Канівському, Маньківському, Монастирищенському, Христинівському, Черкаському, Золотоніському та Уманському районах області, а також на трасі М-05 Київ-Одеса,  - пише Нова Доба.

Загалом, за добу було використано 832 тонни протиожеледної суміші. Для недопущення ожеледиці, пов’язаної з коливанням добової температури від плюсової вдень до мінусової вночі та невеликими снігопадами, піщано-соляною сумішшю було оброблено спуски, підйоми та повороти автошляхів.

Упродовж минулої доби в обробці асфальтового покриття були задіяні 34 піскорозкидувачів та 6 навантажувачів, у роботах на дорогах були задіяні 63 фахівці. У черговому режимі роботи перебували 78 одиниць техніки та 93 працівники.

Станом на ранок, 13-го грудня, в результаті злагодженої роботи автодорожників області, проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах державного, регіонального та місцевого значення Черкащини.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати